O nás

Vážení zákazníci,

sme radi, že ste navštívili náš internetový obchod www.fashionhodinky.sk. V našom internetovom obchode vám ponúkame hodinky, nie však také obyčajné, aké iste nájdete v iných elektronických či kamenných obchodoch. Naša ponuka hodiniek je tým zaujímavá, že je svojím spôsobom jedinečná. Snažíme sa v našej ponuke odprezentovať hodinky, ktoré budú šperkom na vašom zápästí či ideálnym doplnkom k outfitu.

Život nášho eshopu sa začína formovať koncom roka 2014 prvou vianočnou ponukou. Eshop prevádzkujeme ako rodinný podnik. Záleží nám na každom zákazníkovi. Váš názor pomôže spestriť našu ponuku a splniť vaše predstavy. Určite nám preto napíšte.

Na hodinky samotné kladieme veľký dôraz. Iste ste si všimli, že hodinky sú odprezentované na veľkých obrázkoch. Takáto veľkosť nebýva zvykom v ostatných elektronických obchodoch. Fashion hodinky vyberáme veľmi starostlivo a je dobrým zvykom, že na ponuku našich dodávateľov urobíme dotazník pre našich stálych zákazníkov a stylistov . Do našej ponuky sa tak dostanú len vysoko hodnotené hodinky.

Našim zákazníkom prinášame neobyčajnú ponuku na trhu, ktorou je služba predplatné hodiniek za extra výhodných podmienok!. Za cenu 45 Eur vám pošleme každé 3 mesiace úplne nové hodinky z našej ponuky.

Našich zákazníkov ďalej určite poteší rýchle vybavenie objednávky – najneskôr do 3 pracovných dní. V prípade ak objednaný tovar nemáme skladom ani my a ani náš dodávateľ, vzniknutú situáciu riešime so zákazníkom individuálne.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli práve pre náš internetový obchod www.fashionhodinky.sk.