Poštovné a doprava

Čas dodania a prepravná spoločnosť 
Pri objednaní tovaru na dobierku do 11:00 garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň (najneskôr do 48 hodín v pracovné dni). Medzinárodná doprava trvá 3-5 dní.

Expres kuriér na adresu – dobierka (Slovensko) – 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na poštu – dobierka (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na adresu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať.

Expres kuriér na poštu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať.

Medzinárodna doprava – platba na dobierku alebo vopred bankovým prevodom (Česká Republika) – 3,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,90 € poplatok za poštovné a balné. Pri dobierke uhradíte tovar v hotovosti v mene CZK prepočítanej podľa aktuálneho kurzu pošty. Pri bankovom prevode budú na zadaný e-mail odoslané všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Pred doručením tovaru na adresu doručenia v objednávke nie je možné objednávku zrušiť, vypovedať a vrátiť peniaze.